video studio

 

·  Úvodní strana

·  Video studio

·  Svatební video

·  Ceník natáčení

·  Autobaterie

·  Elektro

·  Reference

·  Fotogalerie

·  Kontakt

Nejlevnější autobaterie na vysočině


baterie

Autobaterie

Prodej: Nabízíme autobaterie a motobaterie  značek  VARTA, MIDAC, VIPIEMME, FIAMM a dodáváme je v nabitém stavu. Atypické baterie držíme na skladě v suchém stavu a nabíjíme je na zakázku. Jedině tak nezakoupíte ležák s omezenou životností, ale vždy čerstvou a neznehodnocenou baterii.   

Servis: V naší prodejně provádíme servis autobaterií a motobaterií. Je možno si u nás nechat autobaterii zkontrolovat, dolít a nabít a to jak v naší dílně, tak i ve vozidle. Na přání zákazníka proměříme nabíjecí soustavu vozidla. Máte-li autobaterii zakoupenou v naší prodejně, pak Vám na požádání proměříme dobíjecí soustavu Vašeho vozu zdarma a na nabíjení Vám poskytneme slevu 50% a to po celou dobu životnosti baterie. Baterie u nás jsou nabíjeny průmyslovými, elektronicky řízenými nabíječkami a není proto problém kvalitně nabít i částečně podbité autobaterie. Uvedeme Vám do provozu i Vaši novou autobaterii, kterou máte v suchém stavu.

Repasované AKUMULÁTORY:   Repasujeme AKU do nářadí,  vysavačů,                                                                    elektro kol  a vozíků

 
Likvidace: V rámci zpětného odběru u nás můžete odevzdat staré autobaterie oproti nákupu baterií nových. Na požádání Vám vystavíme o tomto odběru platné potvrzení. Zpětný odběr zajišťujeme též u zářivkových trubic a výbojek.

Na naše autobaterie poskytujeme:

- doživotní diagnostiku baterie – ZDARMA

 - diagnostika dobíjení vozidla – ZDARMA

  - doživotní servis baterie - pouze  - REŽIJNÍ NÁKLADY

                   

Půjčky, úvěry Vše co potřebujete vědět než si půjčíte
Film, filmy Filmové novinky v kině a na DVD
SMS zdarma Odesílání SMS zdarma